Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Blogunuz için istatistik servisleri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : Blogunuz için istatistik servisleri Centil10
Tuttuğu Takım : Blogunuz için istatistik servisleri Galatasaray
Rep Gücü : 192

Blogunuz için istatistik servisleri Empty
MesajKonu: Blogunuz için istatistik servisleri   Blogunuz için istatistik servisleri EmptyPtsi Ocak 19, 2009 12:42 pm

Ben yaklaşık 1 senedir bu istatistik servisini kullanıyorum ve çok memnunum. Sitenin bizlere sunduğu servisler:

Özet : Günlük istatistik verilerinizin bir özetini
Genel : Günlük, haftalık ve aylık ziyaretçi sayısının karşılaştırılmış sonuçları (o günün ve bir önceki günün ziyaretçi sayısı ve en yüksek hangi günlerde sayfa görüntülemenizin olduğu, ortalama ziyaretçi sayınız). Ayrıca İstatistik verilerinizin analizi
Online Ziyaretçi : O an sayfanızdaki online ziyaretçileri ve hangi sayfalarda olduklarını
Ziyaretçi Listesi : Gelen ziyaretçilerle ilgili; zaman, ip adresi, nerden geldiği, aranan kelime, işletim sistemi, ülke, tarayıcıların özelliklerinin listesi
Sayfa Görüntüleme : Sayfaların hangi saatlerde ne sıklıkla görüntülendiği
Saatlik Günlük Son 7 Gün
Haftalık Aylık Yıllık
Arama Motorları : Hangi arama motorlarından ziyaretçileriniz olmuş bunları günlere göre
Arama Motor Kelimeleri : Arama motorlarından ziyaretleri arama kelimelerine göre listesi var
En Sık Ziyaret Edilen Sayfalar : Sitenizde/blogunuzda en çok ziyaret edilen sayfaları
Ziyaretçi Gönderen Adresler : Sayfanıza ziyaretçi gönderen adresleri
Ziyaretçi Gönderen Siteler : Sayfanıza ziyaretçi gönderen siteleri
Ülkeler : O gün sayfanızı ziyaret edenlerin hangi ülkelerden geldiğini
Toplam Ülkeler : O zamana kadar toplam olarak hangi ülkelerden ziyaret edildiğinizi
Tarayıcılar : Sayfanızın hangi tarayıcılar tarafından ziyaret edildiğini
İşletim Sistemleri : Hangi işletim sisteöine sahip ziyaretçilerin geldiğini
Ekran Çözünurlüğü : Ve hatta hatta hangi ekran çözünürlüğü ile sayfanızı dolaştıklarını
görebilirsiniz. Hergün istatistiklerinizi bizzat takip etmenizi öneririm. Çünkü bir gün önceki istatistiklere bakarken ayrıntıları göremiyorsunuz. Özet olarak bakabiliyorsunuz (mesela ziyaretçi gönderen siteleri öğrenemiyorsunuz). Ayrıca "ziyaretçi gönderen siteler" başlığında, sizin sayfanızın linkinin yayınlandığı başka sayfaları da görme şansınız oluyor.

Yapmanız gereken siteye girip, site ekleye basın. Üye olup, verilen kodu sayfanızda uygun bir yere yerleştirin Sonra deymeyin keyfe

http://www.onlinewebstat.com/
http://frmportal.eniyiforum.net

Blogunuz için istatistik servisleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Blogunuz için anket
» Blogunuz için ziyaretçi defteri
» Hackerlar için msn..!
» Sayfanız için saat kodları
» MsN Nickleri için Harfler